Poznaj nas

Profesjonalna wycena nieruchomości

Specjalizujemy się w wycenie nieruchomości przeznaczonych na cele mieszkaniowe: lokali mieszkalnych, domów, działek budowlanych, ograniczonych praw rzeczowych (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, użytkowanie, służebność). Określamy także wartość nieruchomości dla indywidualnych potrzeb Inwestora.

Poznaj firmę

Od ponad 12 lat działamy na rynku nieruchomości

Lider wycen

DobreWyceny.pl to lider w branży wycen nieruchomości w Warszawie i okolicach. Firma cieszy się zaufaniem banków i klientów, których obsłużyła w ramach swojej dotychczasowej działalności.

Produkt dla klientów indywidualnych

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku, nasze usługi kierujemy przede wszystkim do klientów indywidualnych. Słuchamy Waszych potrzeb i możliwie szybko na nie reagujemy. 

100% zaangażowania

Oferujemy maksymalne zaangażowanie w sprawy naszych Klientów. Nasza praca to nasza pasja.

„Cena jest tym, co płacisz. Wartość jest tym, co otrzymujesz.”

Warren Buffett
Shape

Poznaj mnie

Joanna Tomczyk

Joanna Tomczyk

Numer uprawnień: 6578
Wpis do rejestru rzeczoznawców : 10/23/2015

Wiedza

Z rynkiem nieruchomości zawodowo jestem związana od 2008 roku. Ukończyłam także studia magisterskie w Szkole Głównej Handlowej oraz studia podyplomowe o specjalności Wycena Nieruchomości na Politechnice Warszawskiej. Od 2015 roku jestem rzeczoznawcą majątkowym – posiadam państwowe uprawnienia zawodowe numer 6578 nadane przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju. Posługuję się językiem polskim i angielskim. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez systematyczne uczestnictwo w kursach i specjalistycznych szkoleniach.

Doświadczenie

Swoje doświadczenie zdobywałam pracując w bankach, funduszach inwestujących w rewitalizację budynków o przeznaczeniu mieszkaniowym oraz w firmach doradczych specjalizujących się w analizie rynku mieszkaniowego i sektora komercyjnego.

Pasja

Rynek nieruchomości to nie tylko moja praca, lecz przede wszystkim pasja. W pełni angażuję się w sprawy swoich Klientów.

Shape

Poznaj nas

Jaki jest zakres naszych usług?

Specjalnie z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy bogatą ofertę usług związanych z wyceną nieruchomości. Wyceniamy: