Dowiedz sie wiecej o naszych cenach

Cennik

Opłata za wykonanie operatu szacunkowego ustalana jest indywidualnie i zależy od rodzaju nieruchomości, celu i zakresu wyceny. Finalny koszt wykonania wyceny jest związany z rzeczywistą pracochłonnością, na którą wpływają m.in. następujące czynniki:

 • lokalizacja nieruchomości,
 • charakter, wielkość i rodzaj części składowych nieruchomości stanowiącej przedmiot wyceny;
 • sytuacja prawna nieruchomości;
 • termin realizacji.

Poznaj nasze ceny

Jeżeli chcą Państwo uzyskać szczegółową informację na temat kosztu usługi, prosimy o kontakt telefoniczny lub skorzystanie z formularza kontaktowego.

 • Lokal mieszkalny istniejący
  Lokal mieszkalny istniejący od 500 PLN
 • Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego
  Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego od 500 PLN
 • Lokal mieszkalny w budowie
  Lokal mieszkalny w budowie od 500 PLN
 • Dom jednorodzinny istniejący
  Dom jednorodzinny istniejący od 800 PLN
 • Dom jednorodzinny w budowie
  Dom jednorodzinny w budowie od 950 PLN
 • Działka budowlana
  Działka budowlana od 700 PLN

Cena obejmuje papierową wersję operatu szacunkowego z niezbędnymi pieczątkami oraz na życzenie Klienta - wersję elektroniczną w pdf

Dlaczego my?

Dlaczego myślimy, że dobrewyceny.pl to najlepsze biuro wyceny nieruchomości w Warszawie?

Specjalizujemy się w wycenie nieruchomości przeznaczonych na cele mieszkaniowe: lokali mieszkalnych, domów, działek budowlanych, ograniczonych praw rzeczowych (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, użytkowanie, służebność). Określamy także wartość nieruchomości dla indywidualnych potrzeb Inwestora.

Indywidualne podejście

Słuchamy naszych Klientów i proponujemy najlepsze rozwiązania, zarówno kiedy wyceniamy typowe obiekty, jak i te o skomplikowanej strukturze prawnej lub fizycznej. Stawki za wycenę zawsze ustalamy indywidualnie przed rozpoczęciem pracy, ustalamy je w zależności od lokalizacji nieruchomości, stopnia złożoności wyceny i oczekiwanego czasu realizacji.

Profesjonalizm i zaangażowanie

Przykładamy ogromną wagę do tego, aby nasze operaty szacunkowe zostały przygotowane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i standardami zawodowymi rzeczoznawców majątkowych oraz zasadami etyki zawodowej. Nasze operaty szacunkowe zawsze są rzetelne i obiektywne. Każdą nieruchomość traktujemy odrębnie, nie stosujemy utartego szablonu.

Rzetelność i terminowość

Wychodząc z założenia, że naszym największym kapitałem są zadowoleni Klienci, czuwamy nad jakością sporządzanych opracowań oraz terminowością wykonywania prac. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.

Kontakt z rzeczoznawcą

Bezpośredni kontakt z rzeczoznawcą jest u nas standardem. Rzeczoznawca dokonuje oględzin wycenianej nieruchomości, sporządza analizę lokalnego rynku nieruchomości oraz określa wartość

Szybka wycena nieruchomosci

Od otrzymania dokumentów niezbędnych do wyceny i przeprowadzenia oględzin nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego do otrzymania operatu szacunkowego dzieli Klienta zaledwie kilka dni

Konkurencyjna cena

Nasze stawki są konkurencyjne na rynku i idą w parze z usługami wykonywanymi na wysokim poziomie profesjonalizmu. Chcesz wycenić kilka nieruchomości, potrzebujesz operatu szacunkowego za kilka tygodni? Zapytaj o zniżki.

Hand

Dużo pozytywynch opinii

Najważniejszy jest dla nas zadowolony Klient, dlatego posiadamy wiele pozytywnych opinii. Skorzystaj z naszych usług i sam oceń czy to prawda co o nas mówią.

Nie czekaj

Potrzebujesz pewnej wyceny?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 20:00