Poznaj nas

Profesjonalna wycena nieruchomości
Na Ochocie

Specjalizujemy się w wycenie nieruchomości przeznaczonych na cele mieszkaniowe: lokali mieszkalnych, domów, działek budowlanych, ograniczonych praw rzeczowych (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, użytkowanie, służebność)

Dobra wycena na Ochocie

DobreWyceny.pl to lider w branży wycen nieruchomości w Warszawie i na Ochocie. Firma cieszy się zaufaniem banków i klientów, których obsłużyła w ramach swojej dotychczasowej działalności.

Produkt dla klientów indywidualnych

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku, nasze usługi kierujemy przede wszystkim do klientów indywidualnych. Słuchamy Waszych potrzeb i możliwie szybko na nie reagujemy. 

100% zaangażowania

Oferujemy maksymalne zaangażowanie w sprawy naszych Klientów. Nasza praca to nasza pasja.
Shape

Poznaj nas

Jaki jest zakres naszych usług?

Specjalnie z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy bogatą ofertę usług związanych z wyceną nieruchomości. Wyceniamy:
Shape

Poznaj mnie

Joanna Tomczyk

Joanna Tomczyk

Numer uprawnień: 6578
Wpis do rejestru rzeczoznawców : 10/23/2015

Wiedza

Z rynkiem nieruchomości zawodowo jestem związana od 2008 roku. Ukończyłam także studia magisterskie w Szkole Głównej Handlowej oraz studia podyplomowe o specjalności Wycena Nieruchomości na Politechnice Warszawskiej. Od 2015 roku jestem rzeczoznawcą majątkowym – posiadam państwowe uprawnienia zawodowe numer 6578 nadane przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju. Posługuję się językiem polskim i angielskim. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez systematyczne uczestnictwo w kursach i specjalistycznych szkoleniach.

Doświadczenie

Swoje doświadczenie zdobywałam pracując w bankach, funduszach inwestujących w rewitalizację budynków o przeznaczeniu mieszkaniowym oraz w firmach doradczych specjalizujących się w analizie rynku mieszkaniowego i sektora komercyjnego.

Pasja

Rynek nieruchomości to nie tylko moja praca, lecz przede wszystkim pasja. W pełni angażuję się w sprawy swoich Klientów.

Nie czekaj

Potrzebujesz pewnej wyceny?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 20:00